Ny leilighet til leie i Årølia området - Solstrand Boliger

Ny leilighet til leie i Årølia området

m2
2

Hausbakken 2A, 6420 Molde

Månedsleie 16.000/mnd
Depositum 48.000,-
Leieperiode Fra 01.06.2026

Fasiliteter

  • Umøblert
  • Balkong/Terrasse
  • Barnevennlig
  • Bredbåndstilknytning
  • Garasje/P-plass
  • Kabel-TV
  • Lademulighet
  • Moderne
  • Rolig
  • Utsikt
  • Turterreng

Beskrivelse

Kontakt meg helst på epost; Christoffer@solstrand-boliger.no 
Vi opplever stor etterspørsel etter leie av leiligheter for tiden, så vennligst send epost så det kan dannes ett køsystem knyttet til dato/tidspunkt til henvendelsene som mottas av Solstrand.

PS: Om dere ikke får svar fra Solstrand på epost, sjekk deres søppelpost eller ta kontakt med oss på telefon. Det har vært en del tilfeller hvor svar fra Solstrand på epost har blitt blokkert eller klassifisert som søppelpost.

Beliggenhet:

Eiendommen ligger fint til i etablert og barnevennlig boligområde i Årølia-området, ca 7 km øst for Molde sentrum og 15 minutters kjøretur til Nordmøre og Romsdal fellessykehus. Leiligheten er kort avstand unna bussholdeplass hvor bussruten til sentrum starter. Det er også gang-/sykkelveg til sentrum. I årølia-området er det døgnåpen dagligvarebutikk, nyåpnet barneskole, Akerhallen, Rivalbanen, Eplehagen og Gapahuken utsiktspunkt og mange turstier. 

Inneholder:

Leiligheten i 1.etasje inneholder:
Entre/gang, bad/vaskerom, 2 soverom, kjøkken og stue med utgang til terrasse. Og isolert sportsbod på 5 m2.

Leiligheten har parkeringsplass med mulighet for montering av billader.

Garderobeskap leveres med speildører i gang og begge soverom.
Det er montert opp lysskjerming på alle vinduer.

Oppvarming:

Det er elektrisk oppvarmet, vannbåren varme i stue, kjøkken, gang og bad.
Strøm er ikke inkludert i leieprisen.


Det er ikke tillatt med dyrehold.

Kontakt oss for visning eller spørsmål
Christoffer Lyngstad
Christoffer Lyngstad